Про нас

Компанія STABILIZATOR.RV.UA – молода та динамічно зростаюча компанія, що  спеціалізується на поставках якісних стабілізаторів напруги вітчизняного виробництва.

Ми не намагались наповнити наш сайт великою кількістю товарів, а вибрали ту групу стабілізаторів, які на нашу думку є найбільш якісними і ефективними.

Особливо великою популярністю користуються стабілізатори напруги торгової марки «Герц»​​, «Ампер», «Герц – реле» виробництва компанії «Елекс Engineering», що відмінно зарекомендували себе на вітчизняному ринку бездоганною і надійною роботою. Продукція даного бренду успішно конкурує з провідними українськими виробниками стабілізаційного обладнання завдяки величезному набутому досвіду у даній сфері, а також наявність висококваліфікованого персоналу, що складається з професійних інженерних кадрів.

Переваги стабілізаторів напруги Герц:

1. Стабілізатори, вироблені на заводі "Елекс" мають двопроцесорну технологію. Оскільки кожен з процесорів використовується для виконання тільки одного завдання, то їх загальна надійність істотно вище.

2. Стабілізатор не спотворює форму синусоїди. В апараті корекція напруги проводиться шляхом перемикання обмоток автотрансформатора, при цьому перемикаються вони при нульовому струмі, що виключає можливість спотворення форми вихідної напруги . Це відіграє критичну роль при живленні дорогого високочутливого обладнання.

3. У стабілізаторах напруги Герц використовується тороїдальний трансформатор з мідною обмоткою, який аналогічний тим трансформаторам, які використовуються у вихідних каскадах звукових підсилювачів. У стабілізаторах напруги з такими нутрощами відсутнє зовнішнє магнітне поле (вироблені перешкоди в мережі) і акустичний шум.

4. Точність підтримки вихідної напруги 1 %

5. Надійні тиристорні ключі, які не бояться короткого замикання. Це дійсно важливий момент , оскільки тиристори - складові деталі основи стабілізатора. Ненадійні деталі постійно вигорають при перевантаженнях . Вихід з ладу електронних стабілізаторів в основному пов'язаний з неякісними тиристорами або семісторами.

6. На вході стабілізатора вмонтований дросель з сердечником з порошкового заліза. Такий дросель грає роль фільтра радіо- і імпульсних перешкод, а також обмежувача струмів короткого замикання. Це підвищує безпеку вашого будинку.

7. Режим ТРАНЗИТ (Байпас) - перемикач, що дозволяє вручну відключити стабілізатор від мережі і безпосередньо підключити до неї навантаження. Виконання байпасу виключає можливість короткого замикання при проведенні перемикання.

8. Дублюючий захист від перенапруги на виході.

9. Захист від короткого замикання і тривалого перевантаження. На вході стабілізатора напруги встановлено автоматичний вимикач, що захищає від перевантажень.

10. Індикатор параметрів мережі та стану стабілізатора. На передній панелі стабілізатора встановлений індикатор, що показує вхідну і вихідну напруги, вхідний і вихідний струми, частоту мережі, температури трансформатора і ключів, причини аварійного відключення. Індикатор стану стабілізатора дозволяє Вам бути завжди в курсі процесів, що відбуваються в пристрої .

11. Захист від перегріву трансформатора і силових ключів.


12. Цілодобовий режим роботи. Пристрій розрахований на безперервний режим роботи - 24 години на добу, 365 днів у році із середнім навантаженням до 80 % від максимально допустимої. Орієнтовний термін служби виробу 12 років.

13. Короткочасне (3 сек) відключення споживачів при відключені напруги.

14. Мінімальний час реакції на зміну напруги.


15. Витримує пускові струми і перевантаження.


16. Зручне і безпечне підключення до мережі. Безпечний тунельний клемник, розташований під захисною кришкою, дозволить Вам без труднощів підключити пристрій.

17. Мікропроцесорне управління . Управління процесами стабілізатора напруги здійснюється за допомогою електронної панелі , розташованої на передній стороні.

18. Висока надійність. Відсутність рухомих частин у стабілізаторі виключає можливість їх механічного зносу. За рахунок цього стабілізатори напруги Герц досить надійні і довговічні.

19. Будь-який тип навантаження. Стабілізатор розроблений і протестований на роботу з навантаженням як ємнісного , так і індуктивного типу з cos φ від 0.5 до 1.

20. Можливість змінювати вихідну напругу стабілізатора. При необхідності Ви можете змінювати вихідну напругу стабілізатора в межах 210 - 230 В.