Головна


Стабилизаторы напряжения однофазные, 36-ступенчатые, полупромышленные "Герц", торговой марки ЭЛЕКС

Стабилизаторы напряжения однофазные,16-ти ступенчатые,  полупромышленные "Герц", торговой марки ЭЛЕКС Стабилизаторы напряжения релейные, однофазные "ЭЛЕКС", ГЕРЦ-РЕЛЕ
Стабилизаторы напряжения однофазные, бытовые, "Ампер", торговой марки ЭЛЕКС Стабилизаторы напряжения трехфазные 16-ти ступенчатые ГЕРЦ торговой марки ЭЛЕКС
Стабилизаторы напряжения трёхфазные 36-ти ступенчатые ГЕРЦ торговой марки ЭЛЕКС


Стабилизаторы напряжения трехфазные 12-ти ступенчатые Ампер торговой марки ЭЛЕКС


Компанія STABILIZATOR.RV.UA позиціонує себе як надійний постачальник систем живлення, стабілізаторів напруги та електричного устаткування. На нашому сайті ви знайдете одно- та двох- фазні  стабілізатори напруги для котеджів і дач, квартир, медичний закладів та промислових приміщень. Ми гарантуємо якість нашої продукції, надійність в експлуатації.

Ми пропонуємо своїм клієнтам індивідуальний комплексний підхід у вирішенні найскладніших завдань з побудови систем гарантованого безперебійного електропостачання, використовуючи стабілізатори напруги вітчизняного виробництва.

Компанія була заснована в 2010 році у м. Рівне висококваліфікованими спеціалістами в області постачання електроенергії. Вивчивши ринок Україні, було прийнято рішення відокремитись в окремий підрозділ, що буде займатись системами стабільного живлення. У нас є висококваліфіковані фахівці (менеджери, технічний відділ), сервіс 24 години 7 днів на тиждень.

Звернувшись до нас сьогодні, Ви знайдете вирішення всіх питань, що виникають на шляху створення ефективних інженерних систем. Ми надамо допомогу в наступних питаннях:
• Розрахунок потужності та підбір необхідного стабілізатора
• Постачання сучасного та надійного обладнання для енергопостачання
• Монтаж і запуск в експлуатацію стабілізаторів напруги
• Професійне гарантійне та сервісне обслуговування.

На сайті Ви знайдете всю необхідну інформацію, що дозволить Вам зекономити час в підборі та купівлі необхідного обладнання.

На сьогоднішній день STABILIZATOR.RV.UA є дилером багатьох українських виробників стабілізаторів напруги. Прямі контакти з виробниками дозволяють пропонувати клієнтам привабливі ціни та високу якість обслуговування. Наші співробітники проходять навчання та сертифікацію у більшості з виробників, що дозволяє компанії постійно розвиватися і впроваджувати нові технологічні рішення, що забезпечують підвищену ефективність і надійність створених інженерних систем. А також надавати тривалу гарантію на вироблені роботи.

Продаж генераторів, електростанцій, джерел безперебійного живлення та стабілізаторів напруги, а також надання супутніх послуг з підбору, монтажу та сервісного обслуговування обладнання - один із пріоритетних напрямків діяльності. Ми пропонуємо стабілізатори  Phantom, Reta, SinPro, Volter, ВОЛЬТ, Донстаб, Елєкс, Леотон, Мережик, Пищепромавтоматика, Прочан, Укртехнологія, а також продукцію інших підприємств, якість якої відома в усьому світі і підтверджена успішним багаторічним досвідом роботи.

Орієнтованість на клієнта, компетентність, власні налагоджені механізми роботи - ось наші основні переваги, які дозволяють досягати високих результатів роботи і пропонувати клієнтам дійсно ефективні рішення.

                                                


Comments